Kurumumuz Hakkında Birkaç SözKurumumuz Cemal Atila tarafından 15 Eylül 2004 Yılında İstanbul Beyoğlu’nda bir Yunan Dansları dans okulu olarak kuruldu. İlk 5-6 yıl boyunca daha ziyade Yunan dans ve müzik kültürü üzerine yoğunlaşan çalışmalarımız, zaman içinde coğrafyamızdaki diğer kültürlere doğru genişledi ve 2010 yılından itibaren Geoaktif Kültür Merkezi adıyla faaliyet göstermeye başladık. Geoaktif Kültür Merkezi, ülkemizde ve etrafımızda birlikte bir ömür geçiren farklı kültürlerin birbirini keşfetmesine, tanışmasına ve yakınlaşmasına vesile olabilmek için faaliyet yürütüyor. Bu yanıyla coğrafyamızdaki ve etrafımızdaki kültürler arasında bir kesişme ve buluşma noktasıdır.

Merkezimizde sürmekte olan onlarca kurs ve etkinlik içinde Sirtaki ve Yunan Dansları hala önemli bir yer tutmaktadır. Yaklaşık 20 yılı bulan Yunan Dansları eğitim serüvenimiz boyunca, Yunanistan en ücra köy ve adalarından dansların eğitimini verdik, vermeye devam ediyoruz. Deyim yerindeyse, Türkiye'de Yunan danslarının öncü kurumuyuz.

Biz Yunan dansları eğitimlerimizde Yunanistan standartlarını esas alıyor, tüm dansları orjinal halleriyle, özgün köklerine bağlı kalarak öğretiyoruz. Bu konuda bir parça katı sayılırız. O yüzden ülkemizde son yıllarda oldukça popüler hale gelen ve biraz da pespaye bir görünüm arzeden etkinliklerde hiçbir zaman bize rastlamazsınız. Şov meraklısı tavernacı ve tabak kırıcı ekip için kesinlikle doğru bir adres değiliz!

Kurslarımız yoğun tempolu, yorucu, aynı zamanda oldukça neşeli ve elbette her şeyden önce öğreticidir. Geoaktif Kültür Merkezi Yunan Dansları eğitim ekibi olarak, Yunan dans kültürünü olanca derinliğiyle öğrenmek isteyen, bu doğrultuda çaba, zaman ve emek harcamaya hazır öğrenci adayları için doğru bir adres olduğumuzu belirtmek isteriz...Resmi Bilgiler


Geoaktif Kültür ve Yayıncılık Cemal Atila
Şehit Muhtar Mah. Atıf Yılmaz Sok
No: 16 Kat: 4-5 Beyoğlu -İstanbul
Tel: 0212 - 244 85 63
Email: iletisim@geoaktif.com + geoaktif@gmail.com
Web: www.geoaktif.com

Beyoğlu Vergi Dairesi, Vergi Kimlik No: 1020121014
İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 822113-0

Banka Hesap Bilgileri
Cemal Atila - Geoaktif Kült. Yay.
Garanti Bankası
Taksim Meydan Şubesi 28
Hesap No: 6689066
İBAN:TR730006200002800006689066

Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız:
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube